نسخ خطی

Slide background

خریدار نسخ خطی 09131700265

خریدار کتاب خطی

خریدار کتاب خطی

خریدار کتاب دستنویس

خریدار کتاب عتیقه

خریدار قران خطی

خریدار کتاب خطی مذهبی

شماره تماس ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵

نسخه خطی ابزار سودمندی برای تحقیق و پژوهش درباره سابقه تمدن و علم و هنر و صنعت در میان ایرانیان و مسلمانان است و یکی از بهترین محمل ها برای معرفی اصالت و پیشینه فرهنگ کشور های مسلمان در دنیا خواهد بود.

لازم است ازین اسنادقدیمی پرافتخار به خوبی نگهداری و حفاظت شود تا محققان و پژوهشگران بتوانند در پژوهش های مختلف از انها استفاده کنند. برهمین اساس اطلاع رسانی در این حوزه برای همه دانش پژوهان و داشتن شناخت اولیه از نسخ خطی برای عموم مردم ضروری است . 

نخستین کاربرد نسخه های خطی استفاده مصححان برای احیای متون علمی و مذهبی پیشینیان است و فهرست شدن نسخه های خطی جدید , امکان دسترسی به نسخه های خطی کهن تر یا کامل تری از اثر در دست تحقیق را برای انان فراهم می کند. شناسایی و معرفی نسخ خطی قدیمی , کاری سخت و طاقت فرساست و نیازمند عشق و علاقه و تخصص و تجربه فراوان و ویژه ای  است و برای معرفی بخش هایی از یک فرهنگ و تمدن امری مهم و ضروری است.

مجموعه مرمتکده هنر با افتخار , نسبت به خرید و کارشناسی و مرمت نسخ خطی قدیمی اقدام کرده است . لذا قبل از نابودی و ازبین بردن هرگونه آثار کاغذی قدیمی آسیب دیده یا سالم با کارشناسان مجموعه مرمتکده هنر در تماس باشید, و از راهنمایی های ما به صورت رایگان در زمینه کارشناسی نسخ خطی قدیمی خود بهره مند شوید.