سوالات متداول

چگونه کتاب خطی خود را بفروشیم؟

برای فروش نسخ خطی خود با ارسال تصاویر از دو صفحه اول , وسط و آخر کتاب خطی به تلگرام یا واتس آپ ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵ و یا ایمیل  marematkade@gmail.com در کمتر از ۲۴ ساعت کتاب خطی شما کارشناسی و قیمت گذاری میشود . و در صورت توافق قیمت, خرید به صورت نقدی انجام می گیرد .

کتاب قدیمی همان کتاب خطی قدیمی می باشد.

زمینه خرید مجموعه مرمتکده هنر؟

نسخ خطی شامل :کتاب خطی قدیمی,  کتاب عتیقه, قرآن خطی , کتاب شعر خطی, کتاب درسی خطی, کتاب خطی نجوم و فلسفه, کتاب خطی طبی, کتاب خطی علمی و ادبی و ….

 سندخطی شامل: قباله قدیمی, قباله ازدواج قدیمی, اسناد قدیمی, نامه قدیمی, قولنامه قدیمی, مصالحه نامه قدیمی, استشهادیه قدیمی,

پاکت تمبردار قدیمی, پاکت نامه قدیمی ,عکس قدیمی قاجاری, تابلو نقاشی قدیمی و هرگونه دستنوشته های کاغذی یا آثارکاغذی قدیمی

شماره تماس ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵

شماره تماس؟

۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵

مجموعه مرمتکده هنر خریدار کتاب خطی و اسنادخطی و سندقدیمی و قباله خطی قدیمی می باشد . شماره تماس ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵

نحوه فروش قرآن خطی؟

برای فروش قرآن خطی خود تصاویر از دو صفحه اول , وسط و آخر قرآن خطی ارسال نمایید . در کمتر از ۲۴ ساعت تصاویر ارسالی شما کارشناسی و قیمت گذاری شده و در صورت توافق قیمت خرید به صورت نقدی انجام می گیرد . مجموعه مرمتکده هنر بهترین خریدار قرآن خطی یا قران دستنویس قدیمی شما می باشد.

تلگرام و واتس آپ ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵

ایمیل  marematkade@gmail.com

تشخیص اصل و جعلی بودن سند خطی

مقاله ایی در خصوص اینکه از چه راههایی سند خطی اصل و جعلی را ازهم می توان تشخیص داد را در نوشته های سایت قرار داده ایم. که این کار نیاز به تخصص دارد .

شما می توانید برای کارشناسی اصل یا جعلی بودن سندخطی , تصاویر خواسته شده توسط کارشناس مجموعه را از طریق تلگرام یا واتس آپ ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵ارسال و در کمتر از ۲۴ ساعت سندخطی شما کارشناسی می شود . البته کارشناسی توسط مجموعه مرمتکده هنر بدون هزینه است .

سندخطی چیست؟

سندخطی به هرنوع دستنوشته قدیمی بر روی کاغذ گفته مشود.

اعم از نسخ خطی . قباله قدیمی . قباله ازدواج قدیمی . نامه تجاری قدیمی . مصالحه نامه و قولنامه قدیمی . استشهادیه قدیمی . حکم حکام . حکم ناصرالدین شاه . فرمان مظفرالدین شاه . فرمان شاه . فرمان پادشاه .  و ….

هدف از خرید سندخطی ؟

مجموعه مرمتکده هنر با جمع آوری سندهای خطی آنهایی را که نیاز به مرمت داشته باشد را مرمت و از نابودی آنها جلوگیری میکند. و آن سندهایی که در شرایط محیطی نامناسب نگهداری میشود و در ورطه نابودی است را نجات دهد.مجموعه مرمتکده هنر به منظور حفظ فرهنگ, تاریخ و تمدن این مرز و بوم سعی در حفظ و نگهداری سندهای خطی قدیمی دارد تا با فراهم شدن شرایط اقدام به تاسیس موزه تخصصی اسنادخطی در شهر اصفهان کند .

خریدارکتاب قدیمی ؟

منظور از خریدارکتاب قدیمی توسط مجموعه مرمتکده هنر همان کتاب قدیمی خطی می باشد. نسخ قدیمی و نسخ خطی قدیمی نیز مدنظر مجموعه می باشد. می توانید برای فروش کتاب قدیمی خود با ما تماس بگیرید . شماره تماس ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵

9

پرسش های متداول مشکل شما را حل نمی کند ؟ با ما تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید.
راههای تماس: تلفن ۰۹۱۳۱۷۰۰۲۶۵,تلگرام,واتس اپ , یا ایمیل marematkade@gmail.com